Masáže

Masáž
- celková
 - nohy
 - záda šíje
 - ruce a šíje

Anticelulitidová masáž a ozonový zábal
v elmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Po masáži se provede zeštíhlující ozónový zábal, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek.

Indická masáž hlavy
je efektivní terapie, která účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény.

Masáž lávovými kameny
dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxu. Lávové kameny mají silnou energetickou vibraci. Výborně akumulují teplo, dochází tak k regeneraci tkání. Masáž lávovými kameny zbavuje záda a klouby bolestí. Vyrovnávají energii v těle, prohřívají ho, a tím napomáhají detoxikaci organismu.

Čokoládová masáž
je exkluzivní ošetření pleti čokoládovou směsí s blahodárnými účinky antioxidantů, vitamínů a minerálů obsažených v kakaovém prášku a mandlovém oleji.

Breussova masáž
je účinná a jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř. Působí skvěle na svaly okolo páteře a proto se s výhodou používá při bolestech zad, kde dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti, kterou může způsobit tlak na míšní nervy.

Ájurvédská masáž
je technika při které dochází k celkové harmonizaci těla, duše i mysli. Optimální je zařadit ájurvedské masáže do pravidelné péče o tělo a mysl a dopřát si některou z jejích forem jedenkrát týdně. Především lidé vystavení velkému pracovnímu vytížení v krátké době pocítí pozitivní účinky této formy relaxace na jejich organizmus.

masérna 1  

Možnost zakoupení dárkových poukazů:

celková masáž lávové kameny čokoládová masáž antistresová masáž hlavy

Kontakt:


Blanka Příkopová

Velenovského 585

MNICHOVICE

251 64


tel.: 777 280 562

e-mail: prikopova.blanka@atlas.cz


IČ: 87853710


certifikát